menu

Hydrodekompresja - nieinwazyjny zabieg na cieśń nadgarstka

HYDRODEKOMPRESJA
NIEINWAZYJNA METODA LECZENIA CIEŚNI NADGARSTKA!
LECZENIE NIEOPERACYJNE!

ZABIEG HYDRODEKOMPRESJI to nowoczesne rozwiązanie nieoperacyjnego leczenia zespołu cieśni nadgarstka. Dzięki hydrodekompresji nerwu (w Gdyni i Gdańsku w gabinecie Dobrej Diagnostyki) pacjenci mogą uwolnić się od bólu i drętwienia bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym.

Zespół cieśni nadgarstka objawia się uciskiem nerwu, powodującym bolesne dolegliwości w obrębie dłoni i ręki, uniemożliwiając dotychczasowe funkcjonowanie. Pierwsze symptomy schorzenia to drętwienie, mrowienie lub uczucie kłucia w palcach ręki, które pojawia się podczas snu, w konsekwencji powodując chroniczne niewyspanie.

Hydrodekompresja nie wymaga specjalistycznego przygotowania do zabiegu, konieczne jest jednak wykonanie badania przewodnictwa nerwowego (ENG/EMG).

Jak wygląda zabieg hydrodekompresji?

Podczas nieoperacyjnego zabiegu hydrodekompresji lekarz wykonuje zastrzyk cienkoigłowy, dzięki któremu płyn może dotrzeć do przestrzeni wokół chorego nerwu, przynosząc niemal natychmiastową ulgę od bólu. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym i pod stałą kontrolą ultrasonografu, pozwalającemu precyzyjnie przeprowadzić zabieg. Hydrodekompresja niesie ze sobą minimalne ryzyko infekcji lub pozostawienia blizny po przeprowadzonym zabiegu. Jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta i nie wymaga rekonwalescencji – można od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Zabieg wykonuje specjalista ortopedii lek. Marta Szymańska
Zabieg hydrodekompresji.

Rejestracja na zabieg - tel: 570 040 055

Porównanie 2 metod zabiegu na cieśń nadgarstka

tabela

Badanie osteoporozy Gdynia Densytometria Gdynia

Rejestracja na badanie

W razie utrudnienia połączenia telefonicznego z naszą rejestracją (570-040-055), zachęcamy do komunikacji poprzez email.
Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: dobradiagnostyka@gmail.com.

W wiadomości prosimy o podanie:

Na wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie - telefonicznie/mailowo
Pozdrawiamy Dobra Diagnostyka