Rehabilitacja

Jesteś tutaj: Dobra Diagnostyka / Rehabilitacja

Dobra Diagnostyka

Gdynia ul. Armii Krajowej 44

2 piętro, gab. Nr 204 - Rehabilitacja

Nr 214 - Diagnostyka

Nr 226 – Poradnia neurologiczna

Gdańsk Aleja Grunwaldzka 303 E

tel: 570-040-055

tel: 58 558 81 39

https://www.dobradiagnostyka.com.pl/

W naszych gabinetach specjalizujemy się głównie w rehabilitacji uszkodzeń nerwów (cieśń nadgarstka, HYDRODEKOMPRESJA, zespół cieśni rowka nerwu łokciowego – uszkodzenia nerwu pośrodkowego oraz łokciowego. Wiele zabiegów jest bardzo skutecznych na dolegliwości typu: ostroga piętowa, łokieć tenisisty, łokieć golfisty oraz inne.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, kwalifikacje oraz przede wszystkim doświadczenie, które przekłada się na skuteczne leczenie. Nasz sprzęt jest nowoczesny oraz serwiosowany, a zatem skuteczny w działaniu.

Aparaty które posiadamy:

  • Najefektywniejsza fala uderzeniowa(elektromagnetyczna)
  • Wysokoenergetyczny laser
  • krioterapia azotem oraz dwutlenkiem węgla.
  • Elektroterapia
  • Jonoforeza z dedykowanym lekiem
  • Nowoczesny aparat Magnetotrapii działający 3-fazowo

Proponujemy skuteczny zabieg rehabilitacyjny:

  • Zabieg polega na wykonaniu 3 wybranych zabiegach różnymi aparatami na jednym spotkaniu(zwiększa to maksymalnie skuteczność terapii). Dodatkowo przekazujemy dodtakowe zalecenia dla pacjenta dla zwiększenia skuteczności terapii.

Bazując na doświadczeniu, zalecamy 1 zabieg rehabilitacyjny “sprawdzający skuteczność”. Jeżeli pacjent odczuje poprawę po 1 zabiegu, należy wykonać serię fizykoterapii – 1 sesja raz w tygodniu.

Koszt zabiegu – 150 zł(3 zabiegi w jednym dniu na jednej terapii)

Rejestracja na badanie:

tel: 570-040-055

tel: 58 558 81 39

REHABILITACJA

W Placówce Dobra Diagnostyka w Gdyni ul. Armii Krajowej 44 gab. 204, posiadamy szereg zabiegów rehabilitacyjnych. Nasza aparatura jest nowoczesna oraz wysoce skuteczna. Rehabilitację dobieramy dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta oraz do każdej z dolegliwości. Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny przekłada się na wysoce skuteczną pomoc przy walce z bólem oraz dolegliwościami.

FALA UDERZENIOWA

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to nowoczesna, bardzo skuteczna metoda leczenia (mechaniczna lecznicza fala o określonej częstotliwości). Aparat przekazuje w celowane miejsce energię poprzez uderzenia aparatu, co w następstwie powoduje tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz inicjuje wytwarzanie substancji leczniczych przez dane tkanki. Fala jest zabiegiem wysoce skutecznym zabiegiem regeneracyjnym, przeciwbólowym, przeciwzapalnym.

LASEROTERAPIA (wysokoenergetyczna)

Laseroterapia - zabieg terapeutyczny, wykorzystujący silne właściwości regeneracyjne światła lasera do rehabilitacji danego obszaru, zmienionego chorobowo. Za pomocą lasera powoduje stymulację naświetlanych tkanek powodując skuteczny proces regeneracji. Laseroterapia jest całkowicie bezbolesna.

KRIOTERAPIA (miejscowa)

Krioterapia – zabieg z zakresu fizykoterapii, który wykorzystuje ciekły dwutlenek węgla do ochłodzenia bolesnego obszaru ciała. Krioterapia oddziałuje na układ hormonalny i odpornościowy. Powoduje wzmożone wydzielanie endorfin – hormonów odpowiadających za leczenie w naszym organizmie. Zabieg stymuluje komórki do silnej reakcji regeneracyjnej. Kuracja krioterpią jest wysoce przeciwbólowa i silnie przeciwzapalna.

ELEKTROTERAPIA (jonoforeza)

Jonoforeza – elektroleczniczy zabieg rehabilitacyjny. Zasada leczniczego działania polega na wprowadzeniu substancji leczniczych(leków) w głąb tkanki za pomocą bezpiecznej stymulacji prądem z aparatu do elektroterapii. Dzięki procesowi jonoforezy wprowadzamy dany lek w zmieniony chorobowo obszar miejscowo, skracając czas regeneracji, zwiększając skuteczność leczenia oraz działając przeciwbólowo w określonym miejscu.

MAGNETOTERAPIA

Magnetoterapia – leczenie, regeneracja tkanek za pomocą pola magnetycznego. W naszej placówce posiadamy nowoczesny aparat do magnetoterapii. Oddziaływanie pola magnetycznego powoduje pojawianie się jonów w błonach komórkowych co w następstwie przyśpiesza proces krwiotwórczy, znacznie poprawia się przekaźnictwo nerwowe, procesy metaboliczne a tkanki ulegają odżywieniu.

Całość powoduje iż magnetoterapia stała się wysoce regeneracyjnym narzędziem rehabilitacyjnym.

ZASTOSOWANIE ZABIEGÓW

Wszystkie zabiegi z zakresu fizykoterapii, które proponujemy, są bardzo skuteczne, przeciwbólowe, silnie przeciwzapalnie oraz zwiększają zdolność regeneracyjną danego obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Każdą dolegliwość rozpatrujemy osobno, a następnie dobieramy odpowiednie zabiegi fizykoterapii bardzo często łącząc je, zwiększając szansę na skuteczne wyleczenie dolegliwości oraz zlikwidowanie bólu.

Zastosowanie naszych zabiegów rehabilitacyjnych:

- rehabilitacja po zabiegu na cieśń nadgarstka / rowek nerwu łokciowego

- cieśń nadgarstka

- rowek nerwu łokciowego (uszkodzenie nerwu łokciowego)

- leczenie blizn po zabiegach

- łokieć tenisisty, golfisty

- zespół bolesnego barku, bóle stawu kolanowego

- ostroga piętowa, hallux

- bóle stawów i kręgosłupa

- kolano skoczka

- zespół Sudecka

- przewlekłe stany zapalne

- przykurcz Dupuytrena

- zespół mięśnia gruszkowatego

- zespół ciasnoty międzypowięziowej

- brak zrostu i opóźniony zrost kości

- mięśniobóle, nerwobóle

- wszystkie stany zapalne oraz obszary objęte bólem

Zachęcamy wszystkich do rejestracji na rehabilitację z użyciem nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego:

tel: 570–040–055

tel: 585–588–139

Dobra Diagnostyka

Gdynia ul. Armii Krajowej 44

2 piętro, gab. Nr 214

Gdańsk Aleja Grunwaldzka 303 E

Warszawa ul. Żeromskiego 55/67

(placówka Znajoma klinika)

tel: 570-040-055

tel : 58-558-81-39

tel: 570-400-665

tel: 799-361-002

www.dobradiagnostyka.com.pl

www.dobradiagnostyka.pl

www.hydrodekompresja.pl

Rejestracja na badanie

W razie utrudnienia połączenia telefonicznego z naszą rejestracją (570-040-055), zachęcamy do komunikacji poprzez email.
Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: dobradiagnostyka@gmail.com.

W wiadomości prosimy o podanie:

Na wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie - telefonicznie/mailowo
Pozdrawiamy Dobra Diagnostyka