Informacje o badaniach

Jesteś tutaj: Dobra Diagnostyka / Informacje / Informacje o badaniach

Dobra Diagnostyka
Gdynia ul. Armii Krajowej 44
2 piętro, gab. Nr 214
Gdańsk Aleja Grunwaldzka 303 E
Warszawa ul. Żeromskiego 55/67
tel: 570-040-055
tel : 58 558 81 39
tel: 570 400 665
tel: 799 361 002


Dobra Diagnostyka - Nazwa firmy to również jej wizytówka. Badania w naszej placówce są wykonywane na najwyższym poziomie, kadra medyczna z należytą starannością I zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Ciągłe szkolenia personelu, korzystanie z aparatów najwyższej klasy oraz dbałość o dobro pacjenta skutkuje tym iż nasze badania są wykonywane na najwyższym poziomie a diagnoza jest trafnie postawiona.

Jednym z licznych dowodów na zadowolenie naszych pacjentów – są opinie na stronie google.

W naszych gabinetach wykonujemy takie usługi jak:

- Przewodnictwo nerwowe ENG oraz mięśniowe EMG
Badania są bardzo przydatne przy schorzeniach jak: cieśń nadgarstka, polineuropatia, cukrzyca, uszkodzenia nerwów, mięśni, SLA, SMA, SM, uszkodzenie nerwu łokciowego, uszkodzenie nerwu strzałkowego oraz inne. Badanie przewodnictwa nerwowego jest obecnie jedynym badaniem, które może ocenić stopień uszkodzenia nerwów.

- Próba tężyczkowa
Tzw. Badanie tężyczki – choroba, która daje bardzo dużo dolegliwości – drętwienia i mrowienia rąk, nóg, ust, twarzy, głowy. Drżenia mięśni, skurcze, bóle I zawroty głowy, stany lękowe, kołatanie serca, mimowolne niekontrolowane odruchy, odrealnienie oraz wiele innych…

Próba miasteniczna
- Badanie mieastenii – choroba męczliwości mięśni, opadanie powiek, bóle mięśniowe, osłabienie organizmu

Elektroencefalografia – EEG
- Badanie czynności bio-elektro-fizycznej głowy. Jesy to badanie, które wykrywa na bardzo wczesnym etapie zmiany w mózgu człowieka – zmiany, których nie potrafi wykryć rezonans albo tomografia komputerowa.
EEG jest bardzo przydatne przy bólach głowy, zawrotach głowy, drżeniach, stanach lękowych, padaczka, zaburzenia snu, odrealnienie oraz wiele innych chorób z wiązanych z funkcjonowaniem człowieka.

Densytometria – badanie gęstości kości – Badanie osteoporozy
- Badania dowodzą, iż klimat oraz zwiększona ilość chemii bardzo wpływa na nasz organizm a również powoduje zaburzenie w gęstości naszego układu kostnego. Zalecane jest iż każdy po 40r. Życia powinien wykonać sobie profilaktycznie densytometrię – Im wcześniej wykryta choroba tym wcześniej można wprowadzić leczenie na osteoporozę – a co za tym idzie, większa szansa na skuteczne wyleczenie. W naszej placówce w Gdynia I Gdańsk – możemy wykonać badanie gęstości kości na osteoporozę(najdokładniejsze obecnie badanie) kręgosłupa, biodra oraz każdej innej kości w naszym organiźmie. Posiadamy również możliwość wykonania Analizy składu masy ciała(tkana mięśniowa, tłuszczowa, kostna) oraz badanie gęstości całego ciała.

Poradnia neurologiczna
- W naszych gabinetach przyjmują lekarze, którzy przekładają dobro pacjenta ponad wszystko. Lekarze posiadają bardzo duże doświadczenie oraz kwalifikacje, ponieważ większość swojej pracy I doświadczenia zdobywają w szpitalu gdzie istnieje największa różnorodność pacjentów z przypadłościami
neurologicznymi. Poradnia neurologiczna jest wyposarzona w wyskokiej klasy sprzęt diagnostyczny co przy postawieniu diagnozy jest nieocenione. Lekarz neurolog przyjmuje w różne dni tygodnia – w razie rejestracji zachęcamy do kontaktu z naszą rejestracją.

Zabiegi nieinwazyjne - Wszystkie zabiegi odbywają się pod kontrolą USG!
- Hydrodekompresja – skuteczny bezoperacyjny zabieg na cieśń nadgarstka
zapraszamy na stronę www.hydrodekompresja.pl

HYDRODEKOMPRESJA jest nowoczesną metodą WYLECZENIA zespołu cieśni nadgarstka (ZCN).
(nieoperacyjny zabieg na cieśń nadgarstka)
Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny, wykonywany igłowo pod kontrolą USG w znieczuleniu miejscowym. Jego skuteczność jest najwyższa, a co najważniejsze nie niesie za sobą ryzyka w przeciwieństwie do operacji.

Dolegliwości takie, jak drętwienie, ból, bezsenność ustępują tuż po zabiegu. Ręka jest w pełni sprawna, co pozwala na bezpieczne prowadzenie samochodu i powrót do domu. Zabieg trwa 20 minut.

- blokada nerwu potylicznego – natychmiastowa ulga przy bólach głowy w okolicy potylicznej
- blokada barku – ulga w bolesności barku oraz pomoc przy utrudnieniu w ruchomości
- blokada kręgosłupa (rwa kulszowa, rwa udowa)– Wykonujemy iniekcję do kręgosłupa w celu zmniejszenia obrzęku spowodowanego uciskiem dysku na korzenie nerwowe. Zabieg jest bardzo skuteczny I w bardzo wielu przypadkach pozwala na uniknięcie operacji kręgosłupa. Wykonujemy również iniekcje w przypadku dyskopatii – bóle kręgosłupa.
- blokada nerwu łokciowego – ulga w dolegliwości drętwienia palców 4 oraz 5 u dłoni

- USG – ultrasonografia
- W Dobrej Diagnostyce Gdynia I Gdańsk – pacjenci mogą wykonać usg tarczycy, jammy brzusznej oraz USG doppler czyli badanie tętnic I żył. Badanie doppler to USG, które jest nieocenionymm narzędziem przy diagnostyce miażdżycy, zatorowości, żylaków oraz innych chorób związanych z układem naczyń krwionośnych. Przede wszystkim realizajemmy doppler tętnic szyjnych I domózgowych, doppler tętnic I żył kończyn dolnych I górnych. W Dobrej Diagnostyce posiadamy aparaty najwyższej klasy - Alpinion E-CUBE 8.

- Rehabilitacja
- W Dobrej Diagnostyce nigdy nie zostawiamy pacjenta z problemem.
W przypadku diagnozy pacjent jest informowany o dalszym postępowaniu a w części przypadków jesteśmy sami w satanie skutecznie pomóc. W przypadku: cieśń nadgarstka, drętwienie palców, ból barku, ból kręgosłupa, bóle w stawach, utrudnienie ruchomości, USZKODZENIE NERWU ŁOKCIOWEGO, oraz w przypadku wszystkich stanów zapalnych.
W naszej rehabilitacji posiadamy nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt do fizykoterapii

REJESTRACJA NA BADANIE:
tel: 570-040-055
tel : 58 558 81 39
tel: 570 400 665
tel: 799 361 002

Dobra Diagnostyka

Gdynia ul. Armii Krajowej 44

2 piętro, gab. Nr 214

Gdańsk Aleja Grunwaldzka 303 E

Warszawa ul. Żeromskiego 55/67

(placówka Znajoma klinika)

tel: 570-040-055

tel : 58-558-81-39

tel: 570-400-665

tel: 799-361-002

www.dobradiagnostyka.com.pl

www.dobradiagnostyka.pl

www.hydrodekompresja.pl

Rejestracja na badanie

W razie utrudnienia połączenia telefonicznego z naszą rejestracją (570-040-055), zachęcamy do komunikacji poprzez email.
Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: dobradiagnostyka@gmail.com.

W wiadomości prosimy o podanie:

Na wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie - telefonicznie/mailowo
Pozdrawiamy Dobra Diagnostyka